Agencja Reklamowa Dorota Dobiejewska, ul. Terenowa 6E, 52-231 Wrocław, telefon: 71 717 01 55 | (c) mediafit

OFERTA DLA SYNDYKÓIW, ZARZĄDCÓW, KOMORNIKÓW, LIKWIDATORÓW

Nadrzędna kategoria: ogłoszenia Kategoria: nieruchomości Opublikowano: poniedziałek, 24, czerwiec 2019

OFERTA DLA SYNDYKÓW, ZARZĄDCÓW, KOMORNIKÓW, LIKWIDATORÓW

 

 

 

Poczynając od 15 maja 2019 roku przyjmuję odpłatnie zlecenia

na zamieszczanie ogłoszeń na portalu www.ardobiejewska.pl

 

KONTAKT

Agencja Reklamowa Dorota Dobiejewska ul. Terenowa 6E, 52-231 Wrocław

1/. +48 501 077 665; 2/. +48 71 717 01 55

e mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

O DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

Agencję Reklamową Dorota Dobiejewska założyłam w 1992 r. Na początku do obsługi miesięcznika Nasz Dom i Ogród w którym pracowałam.

Poczynając od 1993 roku rozpoczęłam współpracę z syndykami, komornikami, likwidatorami i innymi firmami w zakresie ogłoszeń prasowych tzw. komunikatów.

Współpracuję z prasą na terenie całego kraju, oraz z prasą zagraniczną jak Financial Times – rynek europejski, Cincio Dias – rynek hiszpański.

Zgodnie z potrzebami moich Klientów najczęściej zamieszczam ogłoszenia w prasie ogólnopolskiej tj. G. Prawnej, Rzeczpospolitej, G. Wyborczej, w wydaniach lokalnych G. Wyborczej i G. Wrocławskiej (Polska The Times), a także w gazetach powiatowych.

Portal www.ardobiejewska.pl utworzyłam w 2008 r. jako uzupełniającą informację do ogłoszeń zamieszczanych w prasie. Na portalu znajdują się informacje o przetargach i aukcjach dotyczących sprzedaży przedsiębiorstw i składników majątkowych w postaci nieruchomości, ruchomości, wierzytelności, akcji, udziałów, środków transportu itp.