DO WYNAJĘCIA NIERUCHOMOŚĆ WE WROCŁAWIU

SPÓŁKA OFERUJE DO WYNAJĘCIA ATRAKCYJNĄ NIERUCHOMOŚĆ POŁOŻONĄ PRZY UL. WIETRZNEJ 10 WE WROCŁAWIU – DZIELNICA KRZYKI

SPÓŁKA WIETRZNA 10 oferuje na wynajem zabudowaną nieruchomość położoną przy ul. Wietrznej 10 we Wrocławiu.

W skład nieruchomości wchodzi :

– budynek główny o powierzchni całkowitej ok. 1900 m2, z możliwością adaptacji poddasza – (do dyspozycji gotowa koncepcja).

– budynek magazynowy o powierzchni ok. 190 m2

oraz niezabudowany plac o powierzchni 2701 m2

Nieruchomość może być przeznaczona na inwestycję deweloperską, żłobek, przedszkole, szkołę, siedzibę firmy, przychodnię, biura, galerię,  usługi hotelarskie, hostel, pensjonat.

Obecnie budynek wykorzystywany jest na cele biurowe oraz pracownie architektoniczne.

BUDYNEK GŁÓWNY – secesyjny budynek z 1910 r., w bardzo dobrym stanie technicznym: przeszedł generalny remont w 1987 r., następnie  był sukcesywnie modernizowany: w roku 2005 wymienione zawory termostatyczne i czyszczona instalacja centralnego ogrzewania, w 2010 roku wymieniony dach i rynny, remont kominów, zainstalowana stacja zmiękczania wody, remont łazienek w 2005 r. Została wymieniona instalacja hydrauliczna i elektryczna.

Budynek częściowo podpiwniczony, w kształcie litery L, w jednej części  III piętrowy, w drugiej IV piętrowy. Obecnie podzielony na biura o różnych powierzchniach – możliwość zmiany układu ścian działowych, dowolnego łączenia i dzielenia sal (większość  ścian działowych z płyt gipsowo-kartonowych).  W budynku dwie klatki schodowe, liczne pomieszczenia sanitarne. Ogrzewanie miejskie.

BUDYNEK GOSPODARCZY / MAGAZYNOWY – o powierzchni ok. 206 m2, usytuowany z tyłu posesji. Może być zaadaptowany na cele biurowe.

DZIAŁKA – ogrodzona, o powierzchni 2701 m2 wykorzystywana jako parking, jest możliwość urządzenia boiska, placu zabaw itp.

STANDARD BUDYNKU – na podłogach w zależności od pomieszczeń – kafle, parkiet drewniany, wykładzina podłogowa, na ścianach w większości pomieszczeń gładzie, zachowana oryginalna stolarka drzwiowa i poręcze przy schodach.

Wszelkie dodatkowe informacje udzielane są telefonicznie pod numerem 609 002 002

scroll to top