BRANŻA POLIGRAFICZNA – BRANŻA DRUKARSKA – SYNDYK SPRZEDA – MASZYNY I URZĄDZENIA POLIGRAFICZNE – WÓZKI PALETOWE – MATERIAŁY ZAOPATRZENIOWE – WYPOSAŻENIE ADMINISTRACYJNO-BIUROWE – SAMOCHÓD FORD TRANSIT 330M FURGON – CENA OBNIŻONA O 30%

obraz-8-5.png

Syndyk Drukarnia PAN

http://wyborcza.pl/0,0.html

http://www.komunikaty.pl/komunikaty/

Syndyk Drukarnia PAN – 14.07.2020

Syndyk Wrocławskiej Drukarni Naukowej PAN Sp. z o.o. w likwidacji w upadłości sprzeda z wolnej ręki po cenach obniżonych o 30%:          

1/. Maszyny i urządzenia poligraficzne, w tym m.in.:              – zespół do komputer. wywoływania i naświetlania płyt Screen/Raptor,  – maszyny do druku cyfrowego 1-kolorowego i 4-kolorowego f-my Xerox,    – urządzenie do foliowania papieru i kartonu Proxima,  – maszynę do oprawy bezszyciowej Amigo Plus,  – automaty falcujące Stahlfolder Ti52 i Ti52 FS 100 oraz falcerkę MBO,  – prasę do tłoczenia okładek RBZ (tzw. „złociarkę”).                                                    

2/. Samochód Ford Transit 330M furgon 2.0 TD, r.p. 2004                                         

3/. Wózki paletowe (2 szt.) i in. drobne urządzenia.

4/. Materiały zaopatrzeniowe (m.in.: zapasy papieru, kartonu i folii drukarskiej, chemii do druku i introligatorni, tusze, rękawice gumowe).

5/. Wyposażenie administracyjno – biurowe (komputery stacjonarne, monitory, drukarki, urządzenie wielofunkcyjne, aparaty telefoniczne, meble biurowe itp.).

Sprzedaż prowadzona jest wg kolejności składanych ofert zakupu. Ruchomości można oglądać w dni robocze, w godz. 8:00–14:00, po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się. Regulamin sprzedaży oraz wykazy ruchomości wraz z cenami można otrzymać e-mailem.

Informacje tel.: 71 343 45 30 lub 668 48 24 24. 

scroll to top