UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA – ŚWIETNY PUNKT WE WROCŁAWIU – UL. E. ORZESZKOWEJ

ardobiejewska.pl-syndyk-sprzeda-mieszkanie-we-wroclawiu.jpg

Syndyk masy upadłości w postępowaniach pod sygn. akt VIII GUp 43 i 44/21 zaprasza do składania ofert NA KUPNO SPÓŁDZIELCZEGO WŁASNOŚCIOWEGO PRAWA DO LOKALU MIESZKALNEGO, położonego we Wrocławiu, przy ul. E. Orzeszkowej nr 43/9 o pow. użytkowej 60,99 m2  wraz z komórką o pow. 3,73 m2.

Nabycie praw do lokalu nastąpi w stanie wolnym od obciążeń.

●→ Oferty na zakup lokalu wraz z oświadczeniem o stanowczym zamiarze zawarcia umowy oraz oferowaną ceną zakupu, nie mniejszą niż 527.000 zł, a także identyfikujące oferenta oraz jego pełnomocników lub reprezentantów, podpisanych pod ofertą, należy po opłaceniu wadium składać pod adresem Biura Rachunkowego syndyka: KDP sp. z o.o., al. Gen. J. Hallera 157/29, 53-201 Wrocław, z dopiskiem „Orzeszkowej” do dnia 1.07.2024 r. do godz. 15,00, a ich publiczne otwarcie nastąpi w tym samym Biurze dnia następnego, 2.07.24 r., o godz. 10.00.

●→ Najpóźniej po otwarciu ofert syndyk może odwołać konkurs lub w przypadku złożenia ofert porównywalnych w rozumieniu regulaminu od razu po ich otwarciu zarządzić bezpośrednią licytację ceny sprzedaży.

●→ Szczegółowe warunki postępowania i oferty są stale dostępne na stronie: www.ardobiejewska.pl , lub po uzgodnieniu pod adresem jerzy@palys.pl   zostaną specjalnie przesłane.

●→ Na ten ostatni adres należy także sygnalizować zamiar oglądania oferowanego lokalu, co syndyk zorganizuje.

scroll to top