SYNDYK MASY UPADŁOŚCI AML SP. Z O.O W UPADŁOŚCI LIKWIDACYJNEJ WE WROCŁAWIU OGŁASZA KONKURS NA SPRZEDAŻ PRAWA WŁASNOŚCI DO LOKALI MIESZKALNYCH W STANIE DEWELOPERSKIM – OSTATNIA TAKA OKAZJA – TAKICH CEN JUŻ NIE ZOBACZYCIE! NOWO ODDANA DO UŻYTKU INWESTYCJA DEWELOPERSKA W NOWYM MĘDŁOWIE

ardobiejewska.pl-na-sprzedaz-mieszkania-garaze-w-medlowie.jpg

ardobiejewska.pl-na-sprzedaz-mieszkania-garaze-w-medlowie.jpg

+

Nowo oddana do użytku inwestycja deweloperska w Nowym Mędłowie – 25 minut od środka Wrocławia. Niedaleko powstaje wschodnia obwodnica Wrocławia i zaraz będzie jeszcze bliżej! W niewielkiej odległości linia autobusowa MPK Wrocław

Syndyk masy upadłości AML sp. z o.o w upadłości likwidacyjnej we Wrocławiu (AMLsyndyk@gmail.com) ogłasza, że zaprasza na konkurs na sprzedaż prawa własności do lokali mieszkalnych w stanie deweloperskim, z komórkami lokatorskimi, z prawem do korzystania z tarasów i ogródków przy mieszkaniach parterowych, a także odrębnych praw do garaży podziemnych, w czterech kameralnych, dwuklatkowych budynkach mieszkalnych o 12-13 lokalach każdy, położonych na Osiedlu Piastowskim w Mędłowie, ul. Mieszka I 2-4 oraz Dębowej 9-19, tuż pod Wrocławiem.

Przedmiotem sprzedaży będzie prawo własności 27 mieszkań o pow. od 41 do 66 m2 z komórkami oraz 11 garaży, do których prawo złożenia oferty przysługuje składającym ofertę zakupu lokalu mieszkalnego (w innym przypadku cena wywołania za metr kw. garażu wynosi 3.000 zł brutto.

Taka oferta zostanie jednak odrzucona, gdy  ten sam garaż jest przedmiotem innej oferty, złożonej na zakup mieszkania z garażem).

Garaże są położone w podziemiach sprzedawanych budynków, tj. ul. Dębowa 9-11 i Mieszka I 2-4. Cena wywołania dla lokalu z komórką, a w parterowych lokalach też z tarasem i ogródkiem to 6.200 zł brutto za metr kwadratowy lokalu plus w każdym przypadku 3.000 zł za komórkę lokatorską, a dla garażu, kupowanego z mieszkaniem to 1.800 zł brutto za metr kwadratowy powierzchni.

Oferty na garaż będę rozpatrywane w kolejności zgłoszeń ofert na lokale mieszkalne.

Oferty na zakup wskazanych lokali i/lub garaży wraz z oświadczeniem o stanowczym zamiarze zawarcia umowy oraz oferowaną ceną zakupu (zawsze przeliczoną na metr kwadratowy powierzchni garażu lub lokalu mieszkalnego plus 3.000 zł za komórkę do lokalu), a także identyfikujące oferenta oraz jego pełnomocników lub reprezentantów, podpisanych pod ofertą, należy składać pod adresem Biura Rachunkowego syndyka: KDP sp. z o.o., al. Gen. J. Hallera 157/29, 53-201 Wrocław, z dopiskiem „Mędłów” i numerem mieszkania i/lub garażu (na kopercie), którego oferta dotyczy, do dnia 10.10.2022 r. do godz. 15,00, a ich publiczne otwarcie nastąpi w Biurze Syndyka na terenie Osiedla w Mędłowie, ul. Dębowa 17/2 dnia następnego, 11.10.2022 r., od godz. 9.00, co 5 minut dla lokali będących przedmiotem sprzedaży, a następnie garaży, w kolejności ich numeracji (patrz regulamin). Najpóźniej po otwarciu ofert syndyk może odwołać konkurs lub w przypadku złożenia ofert porównywalnych w rozumieniu regulaminu od razu po ich otwarciu zarządzić bezpośrednią licytację ceny sprzedaży.

Szczegółowe warunki postępowania i oferty są stale dostępne na stronie: www.ardobiejewska.pl, lub po uzgodnieniu pod adresem AMLsyndyk@gmail.com zostaną specjalnie przesłane.

Na ten adres lub dalej wskazany numer telefonu należy także sygnalizować zamiar oglądania oferowanych lokali.

Będzie to także możliwe po uzgodnieniu w każdą środę przed terminem składania ofert (tj. 14, 21, 28.09 i 5.10.22 r.) w godzinach 11-17 (Biuro Syndyka w Mędłowie znajduje się w lokalu przy ul. Dębowej 17/2, tel. 602 390 007).

Informacje – tel. 602 390 007, e-mail AMLsyndyk@gmail.com

scroll to top